KONST / Litografier / Färglitografi 13491127
nr 1349 1127
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 242/290. Motivet: 52x36 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:01:37
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg